domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Varistory, MOV > V175LS20CPX425
V175LS20CPX425
V175LS20CPX425
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V175LS20CPX425 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number V175LS20CPX425
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 266V 10KA DISC 20MM
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number V175LS20CPX425 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 266V 10KA DISC 20MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 90396 pcs Datový list C-III Varistor Series
Kategorie Ochrana obvodu Varistorové napětí (typ) 266V
Varistorové napětí (Min) 247V Varistorové napětí (Max) 285V
Série C-III Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Disc 20mm Provozní teplota -55°C ~ 85°C (TA)
Počet okruhů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Maximální AC voltů 175V
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 220J Detailní popis 266V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Aktuální - Překročení 10kA Kapacitní @ Frekvence 1400pF @ 1MHz