domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Varistory, MOV > V320LU40BP
V320LU40BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V320LU40BP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number V320LU40BP
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number V320LU40BP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 171861 pcs Datový list
Kategorie Ochrana obvodu Varistorové napětí (typ) 501V
Varistorové napětí (Min) 462V Varistorové napětí (Max) 540V
Série LU Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Disc 20mm Provozní teplota -55°C ~ 85°C (TA)
Počet okruhů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Maximální DC voltů 420V
Maximální AC voltů 320V Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 150J
Detailní popis 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Aktuální - Překročení 6.5kA
Kapacitní @ Frekvence 750pF @ 1MHz