V320LU40CPX810
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V320LU40CPX810 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V320LU40CPX810 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V320LU40CPX810 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 100093 pcs | Datový list | C-III Varistor Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 501V |
| Varistorové napětí (Min) | 462V | Varistorové napětí (Max) | 540V |
| Série | C-III | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Disc 20mm | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální AC voltů | 320V |
| Energie | 345J | Detailní popis | 501V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm |
| Aktuální - Překročení | 10kA | Kapacitní @ Frekvence | 120pF @ 1MHz |