domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Obdélníkové konektory - pouzdra > M40-1100400
M40-1100400
M40-1100400
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M40-1100400 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number M40-1100400
Výrobce Harwin
Popis 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number M40-1100400 Výrobce Harwin
Popis 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 771998 pcs Datový list M40-110 Drawing
Kategorie Konektory, propojovací kabely Série M40
řádek Rozteč - stoupání 0.039" (1.00mm)
Obal Bulk Ostatní jména 952-1826
M401100400
Počet řádků 1 Počet poloh 4
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
upevňovací Type - Detailní popis 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.039" (1.00mm)