M50-3611242
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M50-3611242 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M50-3611242 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | 12+12 DIL SMT P/HDR W/PEGS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | M50-3611242 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | 12+12 DIL SMT P/HDR W/PEGS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 250V |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded | Série | Archer M50 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.050" (1.27mm) | Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) |
| Obal | Bulk | Celková délka kontaktu | - |
| Ostatní jména | 952-3500 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 24 | Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Pářil stohování Heights | 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm |
| Diferenciální přenos dat | Thermoplastic | Výška izolace | 0.039" (1.00mm) |
| Izolační barva | Black | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Board Guide | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | Connector Header Surface Mount 24 position 0.050" (1.27mm) | Jmenovitá hodnota proudu | 1A |
| Typ kontaktu | Male Pin | Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Brass | Délka kontaktu - příspěvek | - |
| Délka kontaktu - párování | 0.118" (3.00mm) | Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 80.0µin (2.03µm) |