M50-3612042R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M50-3612042R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M50-3612042R |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONN HDR 1.27MM SMD AU 40POS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 700 pcs | 1400 pcs | 2100 pcs | 3500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | M50-3612042R | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HDR 1.27MM SMD AU 40POS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 250V |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded | Série | Archer M50 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.050" (1.27mm) | Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Celková délka kontaktu | - |
| Ostatní jména | 952-3095-2 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 40 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Výška izolace | 0.039" (1.00mm) | Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | Board Guide, Pick and Place |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | Connector Header Surface Mount 40 position 0.050" (1.27mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1A | Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square | Materiál kontaktu | Brass |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | Délka kontaktu - párování | 0.118" (3.00mm) |