domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 70T3599S166BC
70T3599S166BC
70T3599S166BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 70T3599S166BC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 70T3599S166BC
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 896 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
12 pcs
Product parameter
Part Number 70T3599S166BC Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množství 896 pcs Datový list IDT70T3519/99/89SIDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 2.4 V ~ 2.6 V Technika SRAM - Dual Port, Synchronous
Dodavatel zařízení Package 256-CABGA (17x17) Série -
Obal Tray Paket / krabice 256-LBGA
Ostatní jména IDT70T3599S166BC
IDT70T3599S166BC-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 4.5Mb (128K x 36)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Detailní popis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17) Frekvence hodin 166MHz