domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 70T3719MS166BBG
70T3719MS166BBG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 70T3719MS166BBG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 70T3719MS166BBG
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 18M PARALLEL 324PBGA
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 403 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
10 pcs
Product parameter
Part Number 70T3719MS166BBG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 18M PARALLEL 324PBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 403 pcs Datový list IDT70T3719/99M
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 2.4 V ~ 2.6 V Technika SRAM - Dual Port, Synchronous
Dodavatel zařízení Package 324-PBGA (19x19) Série -
Obal Tray Paket / krabice 324-BGA
Ostatní jména IDT70T3719MS166BBG
IDT70T3719MS166BBG-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 18Mb (256K x 72)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 18Mb (256K x 72) Parallel 166MHz 3.6ns 324-PBGA (19x19) Frekvence hodin 166MHz