domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > XUN535100.000JS6I
XUN535100.000JS6I
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit XUN535100.000JS6I s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number XUN535100.000JS6I
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis OSC XO 100.000MHZ HCSL SMD
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number XUN535100.000JS6I Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis OSC XO 100.000MHZ HCSL SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 32180 pcs Datový list XU DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ XO (Standard) Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Série XUN hodnocení -
Obal Tube Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Výstup HCSL Ostatní jména 800-2838-5
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.047" (1.20mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita ±50ppm
Frekvence 100MHz Detailní popis 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 145mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) -