domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > XUN536100.000JS6I
XUN536100.000JS6I
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit XUN536100.000JS6I s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number XUN536100.000JS6I
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number XUN536100.000JS6I Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 34109 pcs Datový list XU Datasheet
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ XO (Standard) Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Série XUN hodnocení -
Obal Strip Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup HCSL Ostatní jména 800-3712
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.047" (1.20mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita ±25ppm
Frekvence 100MHz Detailní popis 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 145mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) -