WP9-P040VA1-R500
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WP9-P040VA1-R500 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WP9-P040VA1-R500 |
|---|---|
| Výrobce | JAE Electronics |
| Popis | CONN PLG 0.4MM NW 40POS DUAL SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | 1500 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 2500 pcs | 5000 pcs | 12500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | WP9-P040VA1-R500 | Výrobce | JAE Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLG 0.4MM NW 40POS DUAL SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 80193 pcs | Datový list | WP9 Series Data SheetWP9-PyyyVA1 Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | WP9 |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Ostatní jména | 670-2820-2 |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 40 |
| Počet vodičů | 0.016" (0.40mm) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | WP9-P040VA1-R500 | Délka - Post (páření) | 0.8mm |
| Výška nad Board | 0.026" (0.65mm) | Funkce | Solder Retention |
| Rozšířený popis | 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold | Popis | CONN PLG 0.4MM NW 40POS DUAL SMD |