WP9-S010VA1-R6000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WP9-S010VA1-R6000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number WP9-S010VA1-R6000
Výrobce JAE Electronics, Inc.
Popis CONN RCP 0.4MM NW 10POS DUAL SMD
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number WP9-S010VA1-R6000 Výrobce JAE Electronics, Inc.
Popis CONN RCP 0.4MM NW 10POS DUAL SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 200724 pcs Datový list WP9-SzzzVA1 Drawing
Kategorie Konektory, propojovací kabely Série WP9
stoupání 0.016" (0.40mm) Obal Tape & Reel (TR)
Počet řádků 2 Počet poloh 10
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Pářil stohování Heights 0.8mm Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.031" (0.80mm)
Funkce Solder Retention Detailní popis 10 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold