WP9-S024VA1-R6000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WP9-S024VA1-R6000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WP9-S024VA1-R6000 |
|---|---|
| Výrobce | JAE Electronics |
| Popis | CONN RCP 0.4MM NW 24POS DUAL SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | WP9-S024VA1-R6000 | Výrobce | JAE Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCP 0.4MM NW 24POS DUAL SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 88569 pcs | Datový list | WP9-SzzzVA1 Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | WP9 |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 24 | Počet vodičů | 0.016" (0.40mm) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | Výrobní číslo výrobce | WP9-S024VA1-R6000 |
| Délka - Post (páření) | 0.8mm | Výška nad Board | 0.031" (0.80mm) |
| Funkce | Solder Retention | Rozšířený popis | 24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold |
| Popis | CONN RCP 0.4MM NW 24POS DUAL SMD | Kontakt Finish Tloušťka | Gold |