domů > produkty > Sestavy kabelů > Jumperové dráty, předlisované vodiče > ARASRSFRASRSF16K51A
ARASRSFRASRSF16K51A
ARASRSFRASRSF16K51A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ARASRSFRASRSF16K51A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ARASRSFRASRSF16K51A
Výrobce JST
Popis JUMPER RASRSF-61-250A 2"
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number ARASRSFRASRSF16K51A Výrobce JST
Popis JUMPER RASRSF-61-250A 2" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 181425 pcs Datový list RARSF Connector Series DatasheetARASRSFRASRSF16K51A Drawing
Kategorie Sestavy kabelů Wire Gauge 16 AWG
Série - Ostatní jména 455-3230
Počet řádků 1 Počet vodičů 1
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Délka 2.00" (50.80mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Brass 2.00" (50.80mm) Kontakt Finish Tloušťka -