domů > produkty > Sestavy kabelů > Jumperové dráty, předlisované vodiče > ARASRSFRASRSF20K51A
ARASRSFRASRSF20K51A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ARASRSFRASRSF20K51A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ARASRSFRASRSF20K51A
Výrobce JST
Popis JUMPER RASRSF-21-250A 2"
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number ARASRSFRASRSF20K51A Výrobce JST
Popis JUMPER RASRSF-21-250A 2" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 138980 pcs Datový list ARASRSFRASRSF20K51A Drawing
Kategorie Sestavy kabelů Wire Gauge 20 AWG
Série - Počet řádků 1
Počet vodičů 1 Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Délka 2.00" (50.80mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Black 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Brass 2.00" (50.80mm) Kontakt Finish Tloušťka -