B14B-PADSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B14B-PADSS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B14B-PADSS |
|---|---|
| Výrobce | JST |
| Popis | CONN HEADER 14POS 2MM TIN-LEAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B14B-PADSS | Výrobce | JST |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HEADER 14POS 2MM TIN-LEAD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5325 pcs | Datový list | PAD Series Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 250V |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Série | PAD |
| Rozteč řádků - Párování | 0.079" (2.00mm) | Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Obal | Bulk | Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 14 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Pářil stohování Heights | 12.4mm |
| Výška izolace | 0.402" (10.20mm) | Izolační barva | Natural |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Locking Ramp | Detailní popis | Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 3A | Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square | Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.134" (3.40mm) | Délka kontaktu - párování | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin-Lead | Kontakt Konec - Párování | Tin-Lead |
| Typ konektoru | Header | Aplikace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B1443S - Výrobci:
Laird Technologies - Antennas - Popis:
RF ANT 159MHZ WHIP STR NMO 5/8" - Na skladě: