B14B-PASK
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B14B-PASK s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B14B-PASK |
|---|---|
| Výrobce | JST |
| Popis | CONN HEADER PA 14POS TOP 2MM TIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B14B-PASK | Výrobce | JST |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HEADER PA 14POS TOP 2MM TIN | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4656 pcs | Datový list | PA Family Series Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 250V |
| Ukončení | Kinked Pin, Solder | Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Série | PA |
| Rozteč řádků - Párování | - | Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Obal | Bulk | Celková délka kontaktu | 0.319" (8.10mm) |
| Ostatní jména | 455-1513 | Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 14 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Diferenciální přenos dat | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled | Výška izolace | 0.303" (7.70mm) |
| Izolační barva | Natural | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | upevňovací Type | Locking Ramp |
| Detailní popis | Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm) | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin | Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | Délka kontaktu - příspěvek | 0.118" (3.00mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.126" (3.20mm) | Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | Kontakt Dokončit - Post | Tin-Lead |
| Kontakt Konec - Párování | Tin-Lead | Typ konektoru | Header |
| Aplikace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B14B-PASK-1(LF)(SN) - Výrobci:
JST - Popis:
CONN HEADER PA 14POS TOP W/BOSS - Na skladě:
- Část#:
B1443S - Výrobci:
Laird Technologies - Antennas - Popis:
RF ANT 159MHZ WHIP STR NMO 5/8" - Na skladě: