domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0402C331M4JAC7867
C0402C331M4JAC7867
C0402C331M4JAC7867
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0402C331M4JAC7867 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0402C331M4JAC7867
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 330PF 16V U2J 0402
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number C0402C331M4JAC7867 Výrobce KEMET
Popis CAP CER 330PF 16V U2J 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3098745 pcs Datový list U2J Dielectric, 10-50 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.022" (0.55mm)
teplotní koeficient U2J Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)