domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0402C331M8HACAUTO
C0402C331M8HACAUTO
C0402C331M8HACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0402C331M8HACAUTO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0402C331M8HACAUTO
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0402 330PF 10V ULTRA STA
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number C0402C331M8HACAUTO Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0402 330PF 10V ULTRA STA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3540539 pcs Datový list Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.022" (0.55mm)
teplotní koeficient X8R Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série C hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Low ESL, High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace Automotive