domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C102MCGACTU
C1206C102MCGACTU
C1206C102MCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C102MCGACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C102MCGACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1000PF 500V NP0 1206
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number C1206C102MCGACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1000PF 500V NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 296696 pcs Datový list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.069" (1.75mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)