domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C102MFRACTU
C1206C102MFRACTU
C1206C102MFRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C102MFRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C102MFRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number C1206C102MFRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 253957 pcs Datový list High Voltage X7R Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1500V (1.5kV)
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.053" (1.35mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)