domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1210C152K2GACTU
C1210C152K2GACTU
C1210C152K2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1210C152K2GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1210C152K2GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1500PF 200V NP0 1210
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number C1210C152K2GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1500PF 200V NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 205578 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.043" (1.10mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)