domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1210C152KGRACTU
C1210C152KGRACTU
C1210C152KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1210C152KGRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1210C152KGRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1500PF 2KV X7R 1210
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number C1210C152KGRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1500PF 2KV X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 205124 pcs Datový list High Voltage X7R Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.075" (1.90mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série C hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména 399-7099-1 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 1500pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapacitní 1500pF Aplikace General Purpose