domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1812C221MGGACTU
C1812C221MGGACTU
C1812C221MGGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1812C221MGGACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1812C221MGGACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 220PF 2KV C0G/NP0 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Part Number C1812C221MGGACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 220PF 2KV C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 130330 pcs Datový list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.061" (1.55mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)