domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1812C221MGRACTU
C1812C221MGRACTU
C1812C221MGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1812C221MGRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1812C221MGRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 220PF 2KV X7R 1812
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number C1812C221MGRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 220PF 2KV X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 84491 pcs Datový list High Voltage X7R Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.061" (1.55mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série C hodnocení -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 399-9426-6 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 220pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
kapacitní 220pF Aplikace General Purpose