domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové kondenzátory > CWR09NC475KBA
CWR09NC475KBA
CWR09NC475KBA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CWR09NC475KBA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CWR09NC475KBA
Výrobce KEMET
Popis CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2915
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5292 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number CWR09NC475KBA Výrobce KEMET
Popis CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2915 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5292 pcs Datový list T409, CWR09 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Typ Molded Tolerance ±10%
Velikost / Rozměry 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm) Série Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09