domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové kondenzátory > CWR11FH336JB
CWR11FH336JB
CWR11FH336JB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CWR11FH336JB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CWR11FH336JB
Výrobce KEMET
Popis CAP TANT 33UF 5% 10V 2917
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 24251 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number CWR11FH336JB Výrobce KEMET
Popis CAP TANT 33UF 5% 10V 2917 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 24251 pcs Datový list
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Typ Molded Tolerance ±5%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Série Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Ostatní jména CWR11FH336JB-MIL
T492D336J010BH
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks Výrobce Size Code D
Životnost @ Temp. - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.122" (3.10mm)
Funkce Military Poruchovost B (0.1%)
ESR (Equivalent Resistance Series) 1.1 Ohm Detailní popis 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 1.1 Ohm
kapacitní 33µF