UB2-4.5NEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UB2-4.5NEN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UB2-4.5NEN |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UB2-4.5NEN | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 79865 pcs | Datový list | UA2/UB2 Series |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 3.38 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 0.45 VDC | styl koncovky | Gull Wing |
| spínací napětí | 250VAC, 220VDC - Max | Série | UB2 |
| Doba uvolnění | 1ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Tube | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| vypínací čas | 2ms | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 54 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount | Kontakt Rating (aktuální) | 1A |
| Materiál kontaktu | Silver Alloy, Gold Alloy | Kontaktní formulář | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage | 4.5VDC | Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 203 Ohms | Coil Power | 100 mW |
| Coil Current | 22.2mA |