domů > produkty > Relé > Signálové relé, Až 2 zesilovače > UB2-4.5SNU
UB2-4.5SNU
UB2-4.5SNU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UB2-4.5SNU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UB2-4.5SNU
Výrobce KEMET
Popis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number UB2-4.5SNU Výrobce KEMET
Popis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 88711 pcs Datový list UA2/UB2 Series
Kategorie Relé Zapnout napìtí (Max) 3.38 VDC
Vypnout napìtí (Min) - styl koncovky Gull Wing
spínací napětí 250VAC, 220VDC - Max Série UB2
Doba uvolnění 1ms Typ relé General Purpose
Obal Tube Provozní teplota -40°C ~ 85°C
vypínací čas 2ms Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 54 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontakt Rating (aktuální) 1A
Materiál kontaktu Silver Alloy, Gold Alloy Kontaktní formulář DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 4.5VDC Typ cívky Latching, Single Coil
Odpor cívky 203 Ohms Coil Power 100 mW
Coil Current 22.2mA
Související produkty
UB2-5NU Image
  • Část#:UB2-5NU
  • Výrobci:KEMET