domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y0100181KXT
1808Y0100181KXT
1808Y0100181KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y0100181KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y0100181KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 10V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y0100181KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 10V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 149092 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 180pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 180pF