domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y0100181MXT
1808Y0100181MXT
1808Y0100181MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y0100181MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y0100181MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 10V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y0100181MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 10V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 152351 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 180pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 180pF