domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y2K00151KXR
1808Y2K00151KXR
1808Y2K00151KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y2K00151KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y2K00151KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 2KV X7R 1808
(v amerických dolarech)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y2K00151KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 2KV X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 153257 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 150pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 150pF