domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y2K00152MXT
1808Y2K00152MXT
1808Y2K00152MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y2K00152MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y2K00152MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 2KV X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y2K00152MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 2KV X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 137738 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 1500pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 1500pF