domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825J0500823KCT
1825J0500823KCT
1825J0500823KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825J0500823KCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825J0500823KCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 1825
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1825J0500823KCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25697 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapacitní 0.082µF