1825J0500823KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825J0500823KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1825J0500823KXT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 0.082UF 50V X7R 1825 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1825J0500823KXT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.082UF 50V X7R 1825 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 55225 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| teplotní koeficient | X7R (2R1) | Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1825 (4564 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) | kapacitní | 0.082µF |