1825Y2000223JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825Y2000223JCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1825Y2000223JCT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 0.022UF 200V C0G 1825 |
Product parameter
| Part Number | 1825Y2000223JCT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.022UF 200V C0G 1825 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 28221 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1825 (4564 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Detailní popis | 0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) | kapacitní | 0.022µF |