domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825Y2000223JXT
1825Y2000223JXT
1825Y2000223JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825Y2000223JXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825Y2000223JXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 200V X7R 1825
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1825Y2000223JXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 200V X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31745 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitní 0.022µF