domů > produkty > Filtry > Feritová jádra - kabely a vodiče > FX28R1261-2
FX28R1261-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FX28R1261-2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number FX28R1261-2
Výrobce Leader Tech Inc.
Popis FERRITE 135OHM HINGED 25.1X0.9MM
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 38793 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
140 pcs
Product parameter
Part Number FX28R1261-2 Výrobce Leader Tech Inc.
Popis FERRITE 135OHM HINGED 25.1X0.9MM Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 38793 pcs Datový list Enclosure Shielding Solutions Catalog
Kategorie Filtry Typ Flat
Série - hodnocení -
Vnější rozměr 1.260" W x 0.303" H (32.00mm x 7.70mm) Typ montáže Free Hanging
Materiál 28 Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Délka 0.382" (9.70mm) Vnitřní rozměr 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm)
Impedance @ Frekvence 135 Ohm @ 100MHz Detailní popis Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 135 Ohm @ 100MHz ID 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm) OD 1.260" W x 0.303" H (32.00mm x 7.70mm) Length 0.382" (9.70mm)