FX28R1457-4
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FX28R1457-4 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FX28R1457-4 |
|---|---|
| Výrobce | Leader Tech Inc. |
| Popis | FERRITE 140OHM HINGED 33X0.50MM |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 120 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | FX28R1457-4 | Výrobce | Leader Tech Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | FERRITE 140OHM HINGED 33X0.50MM | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 32024 pcs | Datový list | Enclosure Shielding Solutions Catalog |
| Kategorie | Filtry | Typ | Flat |
| Série | - | hodnocení | - |
| Vnější rozměr | 1.457" W x 0.177" H (37.00mm x 4.50mm) | Typ montáže | Free Hanging |
| Materiál | 28 | Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks |
| Délka | 0.531" (13.50mm) | Vnitřní rozměr | 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.50mm) |
| Impedance @ Frekvence | 140 Ohm @ 100MHz | Detailní popis | Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 140 Ohm @ 100MHz ID 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.50mm) OD 1.457" W x 0.177" H (37.00mm x 4.50mm) Length 0.531" (13.50mm) |
| Design | Hinged (Snap On) |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
FX2B(A)-GPA - Výrobci:
Hirose - Popis:
TOOL CONNECTION GUIDE PLATE FX2 - Na skladě:
- Část#:
FX28R1457-4A - Výrobci:
Leader Tech Inc. - Popis:
FERRITE 140OHM HINGED 33X0.50MM - Na skladě: