domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LM3480IM3-12/NOPB
LM3480IM3-12/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3480IM3-12/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3480IM3-12/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-3
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number LM3480IM3-12/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 153091 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 1.2V @ 100mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 30V Dodavatel zařízení Package SOT-23-3
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména *LM3480IM3-12/NOPB
LM3480IM3-12/NOPBTR
LM3480IM312NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-23-3 Aktuální - Quiescent (Iq) 2mA
Current - Výstup 100mA Ovládací prvky -