domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LM3480IM3-3.3
LM3480IM3-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3480IM3-3.3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3480IM3-3.3
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 92233 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number LM3480IM3-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 92233 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 1.2V @ 100mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 30V Dodavatel zařízení Package SOT-23-3
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména LM3480IM3-3.3TR
LM3480IM333
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-3
Aktuální - Quiescent (Iq) 2mA Current - Výstup 100mA