LM3670MFX-1.875
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3670MFX-1.875 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3670MFX-1.875
Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5968 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LM3670MFX-1.875 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5968 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.875V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 2.5V
Napětí - vstup (Max) 5.5V topologie Buck
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 1MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Current - Výstup 350mA