LM3670MFX-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3670MFX-2.5/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3670MFX-2.5/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG BCK 2.5V 0.35A SYNC SOT23
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LM3670MFX-2.5/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG BCK 2.5V 0.35A SYNC SOT23 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5386 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 2.5V
Napětí - vstup (Max) 5.5V topologie Buck