domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - referenční napětí > LM4040CIM7X-2.5/NOPB
LM4040CIM7X-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM4040CIM7X-2.5/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM4040CIM7X-2.5/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SC70
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number LM4040CIM7X-2.5/NOPB Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 173198 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Vstup - Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient 100ppm/°C Dodavatel zařízení Package SC-70-5