domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - referenční napětí > LM4040CIX3-2.5+T
LM4040CIX3-2.5+T
LM4040CIX3-2.5+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM4040CIX3-2.5+T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM4040CIX3-2.5+T
Výrobce Maxim Integrated
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SC70
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number LM4040CIX3-2.5+T Výrobce Maxim Integrated
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 89469 pcs Datový list LM4040 Datasheet
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Vstup - Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient 100ppm/°C Dodavatel zařízení Package SC-70-3
Série - Typové označení Shunt
Obal Strip Paket / krabice SC-70, SOT-323
Typ výstupu Fixed Ostatní jména LM4040CIX3-2.5+
LM4040CIX3-2.5+TTR
LM4040CIX3-2.5+TTR-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 35µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-3 Proud - Supply -
Current - Výstup 15mA Proud - Cathode 65µA