LP2985AIM5X-3.1/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP2985AIM5X-3.1/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP2985AIM5X-3.1/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number LP2985AIM5X-3.1/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 164391 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.58V @ 150mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.1V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 16V Dodavatel zařízení Package SOT-23-5
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
PSRR 45dB (1kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA SOT-23-5
Proud - Supply (Max) 2.5mA Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable