LP2985AIM5X-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP2985AIM5X-3.3/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LP2985AIM5X-3.3/NOPB |
|---|---|
| Výrobce | N/A |
| Popis | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | LP2985AIM5X-3.3/NOPB | Výrobce | N/A |
|---|---|---|---|
| Popis | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 189213 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Odpojení napětí (Max) | 0.58V @ 150mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 3.3V | Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 16V | Dodavatel zařízení Package | SOT-23-5 |
| Série | - | Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 45dB (1kHz) | Typ výstupu | Fixed |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 | Proud - Supply (Max) | 2.5mA |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 95µA | Current - Výstup | 150mA |