domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LP3881ET-1.8/NOPB
LP3881ET-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP3881ET-1.8/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP3881ET-1.8/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO220-5
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LP3881ET-1.8/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5484 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.16V @ 800mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 5.5V Dodavatel zařízení Package TO-220-5
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
Obal Tube Paket / krabice TO-220-5 Formed Leads
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) Typ výstupu Fixed