domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LP5907SNX-3.1/NOPB
LP5907SNX-3.1/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP5907SNX-3.1/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP5907SNX-3.1/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.1V 250MA 4X2SON
(v amerických dolarech)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Part Number LP5907SNX-3.1/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.1V 250MA 4X2SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 324713 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.25V @ 250mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.1V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 5.5V Dodavatel zařízení Package 4-X2SON (1x1)
Série - Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 4-XFDFN Exposed Pad
PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména 296-47803-2
LP5907SNX-3.1/NOPB-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 250mA 4-X2SON (1x1) Proud - Supply (Max) 425µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 25µA Current - Výstup 250mA
Ovládací prvky Enable Číslo základní části LP5907
Související produkty
  • Část#:LP5907SNX-2.75
  • Výrobci:N/A
  • Popis:IC REG LINEAR 2.75V 250MA 4X2SON
  • Na skladě:369950
  • Část#:LP5907SNX-1.9
  • Výrobci:N/A
  • Popis:IC REG LINEAR 1.9V 250MA 4X2SON