LP5907UV-3.3EVM/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP5907UV-3.3EVM/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LP5907UV-3.3EVM/NOPB |
|---|---|
| Výrobce | N/A |
| Popis | BOARD EVAL FOR LP5907UV-3.3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Neuplatňuje se / Neuplatňuje se |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | LP5907UV-3.3EVM/NOPB | Výrobce | N/A |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 1980 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Vývojové desky, sady, programátory | Napětí - Výstup | 3.3V |
| Napětí - Vstup | 2.2 V ~ 5.5 V | Využívány IC / Part | LP5907 |
| dodávané Obsah | Board(s) | Série | - |
| Detailní popis | LP5907 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board | Current - Výstup | 250mA |